Aktualności

12 stycznia 2020

TVP3 Opole: Jakie korzyści płyną z masażu tajskiego dla naszego organizmu?

Jakie korzyści płyną z masażu tajskiego dla naszego organizmu? Jakie są techniki masażu i przede wszystkim dla kogo i dlaczego warto z niego skorzystać? Na to, jak i na wiele innych pytań mieliśmy okazję odpowiedzieć w TVP3 Opole w programie o!polskie o poranku.
6 stycznia 2020

Pytanie Na Śniadanie: Na czym polega uzdrawiająca moc masażu tajskiego?

Na czym polega uzdrawiająca moc masażu tajskiego? Na to i na wiele innych pytań mieliśmy przyjemność odpowiedzieć w Pytanie na śniadanie!
25 czerwca 2019

Jesteśmy w Opolu!

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu Amari Spa w Opolu, jesteśmy już otwarci! Z tej okazji mamy dla Was wyjątkowe rabaty! Jesteśmy otwarci od wtoku do niedzieli w godzinach: 11.00-21.00. Do zobaczenia :)
24 czerwca 2019

Zaproszenie na masaż

Teraz możesz zaprosić bliską Ci osobę w orientalną podróż do starożytnej Tajlandii z AmariSPA! Amari to nie tylko SPA, w którym można poddać się profesjonalnym masażom, wywodzącym się z kultury orientu, ale również miejsce, gdzie czuć jego zapach, pozytywną aurę i niesamowitą energię, dzięki której masaż stanie się nie tylko lekiem dla ciała, ale też dla duszy.
24 czerwca 2019

Karta stałego klienta

Z myślą o naszych stałych klientach wprowadziliśmy do oferty Kartę stałego klienta – klienci, którzy w okresie dwóch miesięcy skorzystają pięć razy z usług – szósty tradycyjny tajski masaż 1h otrzymają gratis.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!REZERWACJA ONLINE
Top