Masażyści


Masażyści

Masaż tajski jest szczególną formą odprężenia i relaksu. Masażysta musi nie tylko posiadać odpowiednie umiejętności i kwalifikacje, ale winien być wręcz przesiąknięty orientalną kulturą, aby móc poczuć jej wyjątkowość i wykorzystać niewyobrażalny potencjał.

Nasi masażyści zostali wybrani spośród wielu kandydatów. Sugerowaliśmy się ich doświadczeniem, kompetencjami, wiedzą, ale też braliśmy pod uwagę ich pasję i zamiłowanie do tajskiej kultury. Są więc to specjaliści od tajskiego masażu, które kształciły się w samej ojczyźnie tajskiego masażu, czyli Tajlandii. To w tamtym kierunku udaliśmy się, aby odnaleźć dla Was najlepiej wykwalifikowanych w tym kierunku pracowników.


Gaan
Dyplomowana masażystka z 12-letnim doświadczeniem.

Jest absolwentką szkoły The WATPO THAI TRADICIONAL MEDICAL AND AURAVATE ASSOCIATION w Tajladii.
Jeśli czujesz, że Twoje ciało i umysł potrzebuje odprężenia i relaksu, koniecznie musisz wypróbować rąk Gaan.

Czytaj więcej

Bendzi
Dyplomowany masażysta z 8-letnim doświadczeniem.

Specjalizująca się w masażach tajskich wykorzystujących starożytne elementy jogi, aby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności, kształciła się w najlepszych szkołach.

Czytaj więcej

Ann
Dyplomowany masażystka z 9-letnim doświadczeniem.

Specjalizuje się w masażach twarzy oraz głowy, które zapewniają oderwanie się od rzeczywistości. Również starannie wykonuje masaż relaksacyjny całego ciała, a także masaż leczniczy, który dzięki silnym rękom Ann jest bardzo efektowny.

Czytaj więcej


dyplomowany masażysta z 17 letnim doświadczeniem.

Ukończył Thai Traditional Medical Services Society. Pochodzi z rodziny, w której większość członków rodziny żyje z masażu, a umiejętności przekazywane są z pokolenia na pokolenie potomkom. W naszych salonach pracuje również jego siostra oraz jej syn z żoną.

Czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!REZERWACJA ONLINE
Top